نزاع دسته جمعی منجربه جنایت شد / دستگیری قاتل ساعتی بعدازقتل دراراک

به گزارش راما نیوز ؛ سرهنگ امیر مختاری در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: حدود ساعت دو بامداد روز سوم اردیبهشت ماه، گزارشی از درگیری بین چند جوان در یکی از محله‌های شهر اراک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور تیم‌های انتظامی در محل مشخص شد که چند جوان به علت برخی اختلافات با یکدیگر درگیر شده اندکه در این درگیری یکی از این افراد که مردی حدوداً ۳۷ ساله بود به شدت مجروح شده و بلافاصله توسط تیم اورژانس به بیمارستان انتقال می‌یابد که به علت شدت جراحات در مرکز درمانی جان خود را از دست می‌دهد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: از زمان اعلام موضوع به پلیس بلافاصله تیم‌های ویژه پلیس شهرستان، بررسی موضوع را شروع کردند و موفق شدند طرفین درگیری را در عملیات‌هایی دستگیر کنند که با توجه به متواری بودن ضارب اصلی، تحقیقاتی تخصصی در این زمینه آغاز شد.

مختاری تصریح کرد: با مراقبت‌های نامحسوس مأموران پلیس، سرانجام فرد قاتل در مخفیگاهش در یک منزل مسکونی در شهر اراک شناسایی و ساعاتی بعد از وقوع قتل در عملیات مأموران کلانتری ۱۱ شهرستان دستگیر شد.

وی با اشاره به اعتراف فرد دستگیر شده به این قتل خاطر نشان کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *