انفجار تریلر حمل سوخت در دل شهر اردکان

برخورد یک دستگاه تریلر حمل گازوییل با یک دستگاه کامیون بنز تک موجب انفجار و سوختن کامل دو خودرو و آتش گرفتن دو باب مغازه و دو منزل مسکونی و یک دستگاه پراید در روستای رباط پشت‌بادام بخش خرانق اردکان شد ولی خوشبختانه خسارت جانی به دنبال نداشت.

به گزارش راما نیوز ، جاوید عیدانی بخشدار خرانق افزود: خوشبختانه با تلاش نیروهای امدادی و انتظامی، آتش‌سوزی تریلر حمل سوخت که بر اثر برخورد با یک کامیون شب گذشته در روستای رباط پشت بادام بخش خرانق اتفاق افتاد، مهار شد.

وی با اشاره به انتقال راننده کامیون حمل گازوئیل به مراکز درمانی طبس برای مداوا، گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در بر نداشته است.

بخشدار خرانق از همکاری آتش‌نشانی اردکان، معدن چادرملو و رباط تقدیر کرد و تلاش نیروهای اورژانس، هلال‌احمر، نیروی انتظامی، راهداری های استان یزد و خراسان جنوبی و شورای روستای رباط پشت بادام را ستود.

وی، علت این سانحه را برخورد شدید یک کامیون حمل سوخت به علت نقص فنی و انحراف از جاده با یک کامیون بنز تک و آتش گرفتن تانکر حامل سوخت عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این سانحه تلفات جانی در پی نداشته و فقط به تعدادی از خودروها و منازل مسکونی اطراف حادثه، خساراتی وارد شده است.